• EfektivniDieta.cz
  • Proteinová dieta MDIET - popis metody
  • Previous
  • Další

M-DIET proteinová dieta

Hubněte s chutí

recepty

Jednoduché recepty v dietě

Další VIDEO recpty naleznete zde: http://www.mdiet.cz/proteinova-dieta-mdiet/videa_mdiet 

 

.. aneb zpestřeme si instantní porce 

 

Pórkový krém s kapustou

Kapustu nakrájíme na nudličky a do měkka podusíme na orestovaném pórku. Dochutíme solí, česnekovým práškem a zalijeme pórkovým krémem připraveným podle návodu.

porkovy krem

 

Hruškový dezert s čokoládou a skořicí


Hruškový dezert s čokoládou, skořicí, hřebíčkem a levandulí. Dáme si vařit jen 2 dcl vody, do které přidáme celou skořici a hřebíček. Necháme vařit 5 minut a po vychladnutí  přecedíme. Směs hruškového dezertu MDiet zamícháme s našim vývarem z hřebíčku a skořice. Do hotového dezertu následně nasekáme najemno nakrájenou levanduli, zamícháme a sevírujeme.

hruskovy dezert

Karamelový dezert s kakaem a skořicí

Tento typ je snad nejjednodušší. Karamelový dezert si připravíme podle návodu, nebo jak ho máme rádi a přidáme skořici a kvalitní např. holandské kakao. 

karamel dezert


Ovesná kaše se skořicí, badyánem a hřebíčkem.

Dáme si vařit 1,5 dcl vody, do které přidáme hřebíček s badyánem a spolu vaříme 5 minut. Necháme vychladnout, přecedíme a místo vody zamícháme směs na ovesnou kaši naším vývarem.

kase

Brokolicová kaše 

200g brokolice uvaříme (nejlépe na páře), rozmixujeme nebo pokrájíme na jemno a smícháme do hotové kaše Mdiet připravené podle návodu. Dochutíme špetkou muškátového oříšku a solí.

brokolice

 

 

 

Hledání v receptech

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info