• EfektivniDieta.cz
  • Proteinová dieta MDIET - popis metody
  • Previous
  • Další

M-DIET proteinová dieta

Hubněte s chutí

Hotový vanilkový pudink

Hotový vanilkový pudink

Nemáte čas nebo jste na cestách? Tak to je pro vás ideální hotový pudink v kelímku. V balení jsou 4 kusy. Stačí jen lžička. :)

  • Cena: 288 Kč s DPH
  • Cena za měrnou jednotku: 41,10 Kč s DPH / ks

4 kusy v balení 

SLOŽENÍ: Filtrovaná voda, mléčné bílkoviny, smetana (mléko), škrob, fruktóza, aroma, fruktooligosacharidy z čekanky (prebiotika), stabilizátor (fosforečnan sodný), jedlá sůl, emulgátor (mono a diglyceridy), barvivo (betakaroten), sladidla (sukralóza a acesulfam K), zahušťovadlo (karagenany). ALERGENY: Mléko. Vyrobeno na potravinářských zařízeních, na kterých se také zpracovávají hořčice, siřičitany, sója, lepek, celer a vejce. Neobsahuje lepek (<20mg/kg, Nařízení komise (ES) č. 41/2009 20. ledna 2009).

Upozornění: Nepoužívat jako jediný zdroj potravy. Nezbytnou součástí výživy spotřebitele mají být i běžné pokrmy a potraviny a zdravý životní styl. Pokud je výrobek konzumován jako součást nízkoenergetické diety, řiďte se doporučením odborníka se zkušenostmi v oblasti výživy lidí. Během užívání výrobku dodržujte dostatečný příjem tekutin (min. 1,5 l / den). Nepřekračujte doporučené dávkování!

Použití: Určeno k přímé konzumaci. Zapijte sklenicí vody.

Skladování: Skladujte v temnu a suchu při teplotě 15 - 22 °C, chraňte před přímým slunečním zářením. Hmotnost 1 porce: 125 g, Celková hmotnost: 500 g (4 x 125 g). Spotřebujte: uvedeno na obalu. Země původu: Francie. Výhradní distributor pro ČR: Foodex s.r.o. (www.mdiet.cz)

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info