• EfektivniDieta.cz
  • Proteinová dieta MDIET - popis metody
  • Previous
  • Další

M-DIET proteinová dieta

Hubněte s chutí

2-týdenní balíček MDIET

2-týdenní balíček MDIET

Dvoutýdenní balíček nejkvalitnější ketogenní proteinové diety nyní za akční cenu.  Díky dvoutýdennímu balíčku m.diet můžete snížit svou tělesnou hmotnost až o 5kg tukových zásob za dva týdny v 1. fázi bílkovinné diety a to bez pocitu hladovění a rizika ztráty svalové hmoty. Hubnutí s proteinovou ketogenní dietou v programu m.diet® probíhá rychle, zdravě a účinně.

  • Cena: 3793,20 Kč s DPH
  • Před slevou: 3992,80 Kč
  • Sleva: 5%
  • Cena za měrnou jednotku: 67,70 Kč s DPH / ks

Dvoutýdenní balíček proteinové diety MDIET obsahuje:

Dvoutýdenní balíček v dietním programu m.diet obsahuje 56 porcí jídel nejoblíbenějších proteinových jídel. Pro první fázi bílkovinné diety balíček představuje kompletní stavu na 14 dní (při hmotnosti do 100 kg = 4 porce na den, při hmotnosti nad 100 kg = 5 porcí na den, balík vydrží 11 dní). Při plné náhradě běžné stravy za vysoce kvalitní proteinová jídla  m.diet® dochází většinou ke snížení tukových zásob o 4-5 kg ​​a to při zachování svalové tkáně. Během dietního programu je třeba dodržovat dostatečný pitný režim (min. 1,5l / den) a akceptovat povolené a zakázané druhy potravin (vzorový jídelníček m.diet). Pokračujete-li v dietě dalšími doporučenými fázemi, vydrží Vám tento paket ještě déle než 2 týdny (v 2.fázi tedy 3 porce = přes 18 dní, 3. fázi tedy 2 porce = 28 dní, v 4. fázi tedy 1 porce = 56 dní).

Hubnutí s proteinovou ketogenní dietou v programu m.diet® probíhá rychle, zdravě a účinně.

V případě potřeby je možné vypracovat individuální stravovací jídelníček nebo odborně konzultovat jakékoliv nejasnosti prostřednictvím naší E-ambulance.

Složení dvoutýdenního balíčku:

2x balení tyčinek

2x balení dezertu 

2x balení polévky

2x balení omelet

(náhodný výběr)

Celkem 8 balení bílkovinných jídel (56ks porcí) a šejkr na přípravu bílkovinných jídel.

Jako dárek:

+ shaker

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info