• EfektivniDieta.cz
  • Proteinová dieta MDIET - popis metody
  • Previous
  • Další

M-DIET proteinová dieta

Hubněte s chutí

Kuře na kari

Kuře na kari

Novinka

Jedinečný produkt v kategorii hotových proteinových jídel. Kuře na kari je hotový dietní přípravek s vysokým obsahem bílkovin, se sníženým obsahem cukrů a s velmi nízkou kalorickou hodnotou, určený ke snižování tělesné hmotnosti.

  • Cena: 149 Kč s DPH

Způsob přípravy: provzdušnit dírami nebo celé otevřít a vložit do mikrovlnné trouby na 1,5 minuty.

Složení: předvařené kuře 40% (kuřecí Aiguillette 98,5%, sůl), zelené fazole (14%), voda, grilovaný lilek, mléčné proteiny, červená paprika (2%), hrách, cibule, modifikovaný škrob, omáčka (smetana, modifikované škroby, zahušťovadlo: pektin, mléčné fermenty), kari (0,8%) (obsahuje: hořčici), sůl, zázvor, antioxidant: kyselina askorbová, česnek, pepř.

Alergeny ( podle Směrnice 2003/89/ES):  mléko, hořčici.

Upozornění: Nepoužívat jako jediný zdroj potravy. Nezbytnou součástí výživy spotřebitele mají být i běžné pokrmy a potraviny a zdravý životní styl. Výrobek je určen pro osoby starší 18 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Pokud je výrobek konzumován jako součást nízkoenergetické diety, řiďte se doporučením odborníka se zkušenostmi v oblasti výživy lidí. Během užívání výrobku dodržujte dostatečný příjem tekutin (min. 1,5 l / den). Nepřekračujte doporučené dávkování!

Minimální trvanlivost: do konce (DLUO) / číslo šarže (LOT): viz vrchní část obalu.

Skladování: skladovat v temnu a suchu při pokojové teplotě 15 - 22 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření ihned zkonzumujte.

Celková hmotnost: 250 g (hmotnost 1 porce: 210 g)

Země původu: Francie

Energie: 192 kcal

Bílkoviny: 34,8g

Sacharidy: 7,5 g

Tuky: 2,0 g

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info