• EfektivniDieta.cz
  • Proteinová dieta MDIET - popis metody
  • Previous
  • Další

M-DIET proteinová dieta

Hubněte s chutí

Houbová omeleta

Houbová omeleta

Chutnou houbovou omeletu s vysokým obsahem bílkovin můžete připravit na několik způsobů. Přidejte restované houby, pórek, čerstvé bylinky či jakýkoli druh doporučené zeleniny a vytvořte si tak dietní oběd či večeři. Hubněte s chutí!

  • Cena: 499 Kč s DPH
  • Cena za měrnou jednotku: 71,30 Kč s DPH / ks

Složení: bílkoviny z mléka (emulgátor: slunečnicový, sójový lecitin) vaječný bílek a žloutek v prášku (39,6%), aroma, maltodextrin, sůl, žampiony (1,2%), koření, vitamíny (C, B3, E, B5, B6, B2, B1, A, kyselina listová, B12, biotin), protihrudkující látka (uhličitan horečnatý a oxid křemičitý).

Alergeny (podle Směrnice 2003/89/ES): obsahuje lepek, mléko, vejce a sóju.

Chemický index proteinů: > 100 Celkový obsah proteinů: 80%

Způsob přípravy: k 25 g prášku přidejte 120 ml vody a pomocí šejkru (metličky, mixéru) rozmíchejte až do vzniku úplně homogenní směsi.  Potom opečte po obou stranách na teflonové pánvi jako klasickou omeletu, možné použít kávovou lžičku olivového oleje. Podle chuti přidejte sůl, koření, obohaťte o čerstvou zeleninu ze seznamu doporučených druhů. Vyzkoušejte pokrm upravit také třeba jako smaženici.

Upozornění: Přípravek tvoří náhradu jednoho hlavního jídla v rámci celodenní stravy. Při užívání produktů dodržujte dostatečný příjem tekutin (min. 1,5 l za den). Dodržujte doporučení lékaře, lékárníka nebo kvalifikovaného výživového poradce. Tato potravina je určena osobám starším 18 let.

Minimální trvanlivost: do konce (DLUO)/číslo šarže (LOT):  uvedeno na vrchní části sáčku.

Celková hmotnost: 175 g

Hmotnost 1 porce: 25g

Počet kusů v balení: 7

Skladování: skladovat ve tmě a suchu při pokojové teplotě (do 25°C).

Země původu: Belgie

Energie: 89 Kcal

Bílkoviny: 17,7 g

Sacharidy: 2,5 g

Tuky: 0,9 g

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info