• EfektivniDieta.cz
  • Proteinová dieta MDIET - popis metody
  • Previous
  • Další

M-DIET proteinová dieta

Hubněte s chutí

Sýrová omeleta

Sýrová omeleta

Snadno a rychle připravíte chutnou sýrovou omeletu s vysokým obsahem kvalitních bílkovin, nízkým obsahem cukrů a nízkou energetickou hodnotou. Spolu s doporučenou zeleninou vytvoříte obět nebo večeři. Hubněte s chutí!

  • Cena: 499 Kč s DPH
  • Cena za měrnou jednotku: 71,30 Kč s DPH / ks

Složení: vaječný bílek a žloutek v prášku, bílkoviny z mléka (emulgátor: vaječný bílek a žloutek v prášku), bílkoviny z mléka (emulgátor: slunečnicový lecitin), sýrový základ v prášku (mléčné bílkoviny, tavený sýr, sušená syrovátka, výtažek z kvasnic, máslo, sůl, maltodextrin) (10%), sůl, aroma (obsahující mléko), regulátor kyselosti (uhličitan sodný), barvivo (beta-karoten), vitamíny (C, B3, E, B5, B6, B2, B1, A, kyselina listová, B12, biotin), maltodextrin, koření, česnek.

Alergeny (podle Směrnice 2003/89/ES): obsahuje lepek, mléko, vejce a sóju.

Chemický index proteinů: > 100 Celkový obsah proteinů: 80%

Způsob přípravy: k 28 g prášku přidejte 130 ml vody a rozmíchejte šejkrem (metličkou, mixérem) až do vzniku úplně homogenní směsi. Potom opékejte na teflonové pánvi po obou stranách, možné přidat lžičku olivového oleje. Podle chuti můžete přidat sůl, koření, bylinky nebo čerstvou zeleninu ze seznamu povolených druhů.

Upozornění: Přípravek tvoří náhradu jednoho hlavního jídla v rámci celodenní stravy. Při užívání produktů dodržujte dostatečný příjem tekutin (min. 1,5 l za den). Dodržujte doporučení lékaře, lékárníka nebo kvalifikovaného výživového poradce. Tato potravina je určena osobám starším 18 let.

Minimální trvanlivost: do konce (DLUO)/číslo šarže (LOT):  uvedeno na vrchní části sáčku. 

Celková hmotnost: 196 g

Hmotnost 1 porce: 28 g

Počet kusů v balení: 7

Skladování: skladovat ve tmě a suchu při pokojové teplotě (do 25°C).

Země původu: Belgie

Energie:139,5 Kcal

Bílkoviny:11,9 g

Sacharidy:1,9 g

Tuky:9,3 g

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info