• EfektivniDieta.cz
  • Proteinová dieta MDIET - popis metody
  • Previous
  • Další

M-DIET proteinová dieta

Hubněte s chutí

Zeleninový krém

Zeleninový krém

Chutný zeleninový krém připravíte jednoduchým rozmícháním ve vodě a ohřátím v mikrovlné troubě. Vyberte jakoukoli zeleninu z doporučených druhů a vytvoříte si vždy novou variantu, která bude chutnat právě Vám. Nápady a doporučení k přípravě a obměnám této polévky najdete v našich receptech.

  • Cena: 499 Kč s DPH
  • Cena za měrnou jednotku: 71,30 Kč s DPH / ks

Instantní dehydratovaná směs na přípravu polévky bez vaření, s vysokým obsahem bílkovin, s nízkým obsahem cukrů.

SLOŽENÍ: Mléčné bílkoviny, rostlinné bílkoviny (izolované bílkoviny z hrášku, izolované sójové bílkoviny), dehydratovaná zelenina 13,7% (brambory, mrkev, cibule, chřest, červená paprika, celer, pórek, špenát, zelená cibulka, česnek), přípravek z rostlinného oleje (rafinovaný palmový olej, glukózový sirup, mléčné bílkoviny, stabilizátor: trifosforečnan pentasodný, protihrudkovacia látka: oxid křemičitý), aromata (mléko), modifikovaný kukuřičný škrob, jedlá sůl, zahušťovadla (guarová a xantanová guma, alginát sodný), hydrolyzované rostlinné bílkoviny, koření, extrakt z kvasnic, methionin, protihrudkovacia látka (oxid křemičitý).


ALERGENY: Mléko, sója a celer. Vyrobeno na potravinářských zařízeních, na kterých se také zpracovává hořčice, lepek, vejce a siřičitany. Neobsahuje lepek (<20mg/kg, Nařízení komise (ES) č. 41/2009 20. ledna 2009).


Upozornění: Během užívání výrobku dodržujte dostatečný příjem tekutin (min. 1,5 l za den) a používejte ho dle doporučení lékaře, lékárníka nebo odborníka se zkušenostmi v oblasti výživy lidí. Nepřekračujte doporučené dávkování!


Návod na přípravu: Obsah sáčku vysypte do vhodné nádoby. Přidejte 220 - 230 ml horké (ne vroucí) vody a dobře rozmíchejte pomocí metly na šlehání nebo ponorného mixéru do úplného rozpuštění. Podle chuti přidejte sůl, pepř. Zkonzumujte do 10 minut.


Skladování: Skladujte v temnu a suchu při teplotě 15 - 22 °C, chraňte před přímým slunečním zářením. Hmotnost 1 sáčku/porce: 30,5 g, Celková hmotnost: 213,5 g (7 sáčků).


Spotřebujte: uvedeno na obalu.

Země původu: Francie.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info