• EfektivniDieta.cz
  • Proteinová dieta MDIET - popis metody
  • Previous
  • Další

M-DIET proteinová dieta

Hubněte s chutí

Večeře v SELSKÉM DVOŘE Vyškov

Počet shlédnutí: 535

Občas doporučujeme zhřešit :-) ... Máme pro vás připravenu speciální večeři pro dva v Hotelu Selský Dvůr Vyškov

Večeře v SELSKÉM DVOŘE Vyškov

Na nádherném místě ve Vyškově s exkluzivní kuchyní budou mít naši klienti připravenou večeři pro dva. Speciální zdravá večeře, která vám bude chutnat! K získání této večeře budete potřebovat VOUCHER, který vám po skončení naší proteinové diety věnují naši konzultanti.

Dobrou chuť!

Hotel Selský Dvůr Vyškov

http://www.selskydvur.eu 

Hotelový interiér je zařízen v selském stylu s komfortním ubytováním a službami 3-hvězdičkového standardu. Naší předností je tiché a příjemné prostředí vhodné nejen pro obchodní klientelu, ale také pro rodiny s dětmi a hosty toužícími po klidném a domáckém prostředí. Pro naše hosty nabízíme útulné ubytování v 18-ti dvoulůžkových a jednom třílůžkovém pokoji. VŠECHNY NAŠE POKOJE JSOU KLIMATIZOVANÉ.

Hotelová restaurace je NEKUŘÁCKÁ. Místo pro kuřáky je vyhrazeno na naší zastřešené zahrádce. Restaurace je první a dosud jediná ve Vyškově a okolí, která byla oceněna prestižní známkou CzechSpecials. V prostředí dob "dávno minulých" nabízíme moderní a kulinářskou gastronomii s pestrou nabídkou pokrmů, voleného vždy dle aktuálního ročního období. Restaurace má kapacitu až 100 míst a v letních dnech si také můžete posedět na venkovní zahrádce se samostatným barem. Dalšími lákadly může být i bohatá vinotéka s jakostními víny vyhlášených vinařských oblastí, nebo také vlastní sádka se širokým výběrem tuzemských ryb, které Vám naši kuchaři připraví dle Vašeho přání.

Hotel s restaurací nabízí skvělou gastronomii, komfortní ubytování, konferenční prostory, wellness centrum, bowling s jukeboxem, pizzerii, zahrádku, dětský koutek a v letních měsících terasu s výhledem do Zoo s návazností na hlavní turistickou atrakci města: Dinopark.

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info